uzun zamandır plandığım website ve seyir defterimi yenileme planını nihayet gerçekleştirdim. Artık yepyeni bir tasarımla karşınızdayım.

emrahyumuk.com anasayfamda daha çok bana ulaşabileceğiniz facebook, twitter gibi iletişim araçları bulunuyor. Hakkımda bilgi alabileceğiniz sade bir tasarım, CV havasında bir bilgi kartı…Eski websiteme, sitedeki elektrik-elektronik ve bilgisayar dersleri, programlar vs. şurdan ulaşabilirsiniz.

Seyir Defterim‘de yenilikler sadece tasarımla kalmıyor. Şık ve sade bir tasarımın yanında “Filmler” bölümü de ekledim. Seyrettiğim filmleri burada bulabileceksiniz. Bu sayfada filmin yıldız şeklinde 10 üzerinden puanı, ufak bir yorum ve filmin ayrıntılarına ulaşabileceğiniz imdb veya beyazperde linki yer alacak. Üstüne tıkladığınızda bu linke gideceksiniz. Bir de kendi yazmış olduğum yazılarım “Yazılarım” kategorisinde topluyordum. Artık yazılarımı sol üstten direkt ulaşabilirsiniz.

bunlar da yeni logolarım:

EmrahYumuk.com Logo

Seyir Defterim Logo

C# Server İç (Internal) IP Alma

C#’ta server iç (internal) ip adresi alma:var ipAddress = Dns.GetHostEntry(Dns.GetHostName()).AddressList.FirstOrDefault(ip => i...… Devamını oku...