Web 10′da dördüncüye geldik. yine ilginizi çekebileceğini düşündüğüm ve farklı konularda yararlanabileceğiniz websitelerini sunuyorum.

  1. Revir.com – Türkiye’nin Sağlık Sitesi. Sağlık konusunda her soruyu sorabileceğiniz ve doktorlardan cevap alabileceğiniz başarılı bir websitesi.

  2. KonserveHaber.com – Konser, klip ve yeni albüm haberlerine ulaşabileceğiniz, konser ve etkinlikleri takip edebileceğiniz bir müzik sitesi.

  3. SesliKuran.com – Kuran-ı Kerim’in Türkçe dahil birçok dilde mealini mp3 olarak indirebilir ve dinleyebilirsiniz.

  4. Scribd.com – Siteye üye olup Word ve Pdf dökümanlarınızı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz ve herhangi bir okuyucu programa gerek kalmadan okunmasını sağlayabilirsiniz.

  5. Vikisöz – Herkesin katılarak oluşturduğu özlü sözler, söylemler, atasözlerini bulabileceğiniz vikipedi’nin özlü söz versiyonu.

  1. Televidyon – Sadece internette yayın yapan televidyon, kendine has yayınlarıyla televizyona alternatif.

  2. Giderayak.com – Nereden nereye gideceğinizi seçerek otobüs firma alternatiflerini gösteren bir websitesi.

  3. Enuygun.com – Size en uygun banka kredisi, uçak bileti, araç sigortası, adsl tarifesi, gsm tarifesi ve kredi kartını bulmanızı sağlayan bir websitesi.

  4. Sahiplen.com – Bigisayar ortamındaki her türlü eserinizi, yazı, şarkı vs. bu site aracılığı ile sahiplenebilir ve herhangi bir izinsiz kullanım durumunda yasal olarak hak iddia edebilirsiniz.

.

*websiteleri herhangi bir sıraya göre dizilmemiştir. Rastgele numaralandırılmıştır.

*sizin de gözüme girecek bir websiteniz varsa önerin bir dahaki web10′da yerini alsın.

.

Diğer web10′lara göz atmak isterseniz:
WEB 10 – website önerileri (1)
WEB 10 – website önerileri (2)
WEB 10 – website önerileri (3)

C# Server İç (Internal) IP Alma

C#’ta server iç (internal) ip adresi alma:var ipAddress = Dns.GetHostEntry(Dns.GetHostName()).AddressList.FirstOrDefault(ip => i...… Devamını oku...