Website Önerilerine devam.. ilk 10 website önerimi burada yapmıştım, şimdi sıra geldi ikincisine…

  1. File2HD.com – Herhangi bir websitesinde bulunan ses,video, resim, uygulama, stil dosyaları vs. linklerine ulaşıp indirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken websitenin adresini yazıp ne istediğinizi işaretlemek.

  2. Özgürlük İçin.. – Linux tabanlı Türk işletim sitemi Pardus ile ilgili her şeye bu siteden ulaşabilirsiniz. Linuxçular buraya…

  3. Netvibes.com – iGoogle benzeri birçok içeriği tek sayfadan takip edebileceğiniz size özel sayfa.

  4. Takvim.com – Adından da anlaşılacağı gibi her türlü takvime buradan ulaşabilirsiniz. Yıllık takvim, resmi tatiller; takvim, zaman ve saat ile ilgili uygulamalar…

  5. Mekanist.net – Restoran, Cafe, Bar ve diğer alanlardaki mekanlar hakkında yorumlar yazabilir, mekanlar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

  1. HayatimDegisti.com – Davranış değişikliği amaçlı hazırlanmış olan telkin mp3lerine ulaşabilirsiniz. Müziklerin arka planındaki telkinlerle davranışlarınızda olumlu değişiklikler yapabilirsiniz.

  2. e-bergi.com – ODTÜ Bilgisayar Topluluğu Elektronik Dergisi e-bergi

  3. IETT – Oraya Nasıl Giderim? – Nereden nereye gideceğinizi yazıyorsunuz sizin için iett otobüs ve metrobüs alternatiflerini, ne şekilde kaç araçla ne kadar zamanda gidebileceğinizi gösteriyor.

  4. PDF Search Engine – PDF arama motoru. pdf uzantılı e-kitap dosyalarını arayıp bulabilirsiniz.

  5. Weboha.com – İnternet dünyasında yapılan farklı web ve mobil girişimleri yayınlayan websitesi. Bazen bir site görüp oha bunu da mı yapmışlar dersiniz ya, işte o tarz websitelerinin tanıtımlarını weboha.com’da bulabilirsiniz.

.

*websiteleri herhangi bir sıraya göre dizilmemiştir. Rastgele numaralandırılmıştır.

*sizin de gözüme girecek bir websiteniz varsa önerin bir dahaki web10′da yerini alsın.

.

C# Server İç (Internal) IP Alma

C#’ta server iç (internal) ip adresi alma:var ipAddress = Dns.GetHostEntry(Dns.GetHostName()).AddressList.FirstOrDefault(ip => i...… Devamını oku...