Bundan sonra Web 10 bölümünde yer imlerimde bulunan 10 websitesini tanıtacağım. Web10 başlıyor…

  1. www.bilgiportal.com – Geniş kapsamlı döküman ve makale sitesi. Her ne kadar bu tarz siteler popülerliğini yitirse de epey zaman önce belki lazım olur diye yer imlerime eklediğim bir site.
  2. wwiTV.com – World Wide Internet Television. İnternetten televizyon kanallarını izleyebileceğinizi bir site. Türkiye’den 129 kanal mevcut buradan Türk kanallarına ulaşabilirsiniz.
  3. Tie Knots – benim gibi hala kravat bağlamayı bilmiyorsanız tam size göre bir site. çeşitli kravat bağlama teknikleri yer alıyor.
  4. www.firsatyagmuru.com – Bu siteden çekilişleri, kampanyaları, yarışmaları, promosyonları ve web fırsatlarını takip edebilirsiniz. Fırsatları kaçırma…
  5. www.farketing.com – pazarlama ve fark yaratmak üzerine. Pazarlama üzerine görüşler, piyasaya çıkan farklı ürünler hakkında düşüncüler… farklılığını hissettiren bir site.

  6. www.ip-adress.com – IP adresinizi öğrenebileceğiniz bir site. IP adresim ne diye merak ediyorsanız veya IP adresinize ihtiyacınız varsa buyrun…
  7. www.tish-o.com.tr – kendi tişörtünüzü tasarlayabileceğiniz ve tasarladığınız tişörtü satın alabileceğiniz bir site. isterseniz site üzerinde mağaza açıp kendi tasarladığınız tişörtleri satabilirsiniz.
  8. www.biltek.tubitak.gov.tr – Tübitak’ın çıkarmış olduğu Bilim ve Teknik dergisinin websitesi. Hepimizin bildiği websitelerinden biri ama bence tekrar göz gezdirmek de fayda var. ilginizi çekecek çok şeyin olduğunu eminim.
  9. The Maze – Mouse ustaları buraya. Mouse ile oynanan zevkli bir oyun.
  10. www.selimsumlu.com.trDmoz.org dizininiden tanıdığım nam-ı diğer “maxcoder”, PCnet editörü, web geliştirici Selim Şumlu’nun kişisel websitesi. Selim Şumlu’nun çalışmalarını ve internetteki yenilikleri takip edebilirsiniz.

*websiteleri herhangi bir sıraya göre dizilmemiştir. Rastgele numaralandırılmıştır.

*sizin de gözüme girecek bir websiteniz varsa önerin bir dahaki web10′da yerini alsın.

C# Server İç (Internal) IP Alma

C#’ta server iç (internal) ip adresi alma:var ipAddress = Dns.GetHostEntry(Dns.GetHostName()).AddressList.FirstOrDefault(ip => i...… Devamını oku...