Rapidshare linklerini bulacağınız pek çok site mevcut. bu sitelerden bazıları direkt linkleri ulaşmanızı sağlarken bazıları linklerin bulunduğu websitelerini buluyor.Forumlara üye olmadan linklere ulaşmanız mümkün.

işte rapidshare’de her türlü içeriğe ulaşabileceğiniz websiteleri :

ShareMiner
Dosyaları yazılım, oyun, video, e-kitap ve **arşiv **dosyaları gibi kategorilere ayırarak arama imkanı sunan ShareMiner’ın bir de **Firefox **eklentisi bulunuyor. </p> <p> http://www.shareminer.com/ </p>

SearchFiles
Çok hızlı çalışan bir arama motoru olarak dikkat çeken Search Files, Rapidshare Premium kullanıcılarının klasörlerine kadar arama yapabiliyor. </p>

http://www.searchfiles.de/</a>

Rapidshare Search Engine
Hem Rapidshare.com hem de Rapidshare.de ağlarında arama yapabilen Rapidshare Search Engine, sonuçları alternatiflerine nazaran biraz geç görüntülese de, aynı dosyanın arşiv parçalarını düzenli şekilde sunarak bu farkı fazlasıyla kapatıyor.
</p>

http://rapidshare-search-engine.com/

</a>

Rapidshare Link
Doğrudan dosya linklerini değil, bu adreslerin bulunduğu web sayfalarını sonuçlarda görüntüleyen Rapidshare Link, özellikle Rapidsafe Decoder ile Rapidsafe’den link çevirisi yapmasıyla gönüllerde taht kuruyor.
http://www.rapidsharelink.com/

FilesTube
Sadece Rapidshare ağında değil, neredeyse internette bulunan her türlü dosyayı hızlı bir şekilde önünüze sunan FilesTube, hem doğrudan indirme linkini, hem de bu linkin bulunduğu kaynak sayfasını görüntüleyerek en popüler dosya arama motorlarından biri olmayı hak ediyor.
http://www.filestube.com/

Search Shared
Yine oldukça kapsamlı bir arama motoru olan Search Shared, 4Shared‘dan MegaShare ve Rapidshare’e kadar her türlü paylaşım ağından sonuç görüntüleyebiliyor. Üstelik hangi servislerde arama yapacağınızı da siz belirliyorsunuz.
http://www.searchshared.com/

Rapidoogle
Aslında Google ile yapabileceğiniz aramaları, sizin yerinize gerekli kodları kullanarak gerçekleştirip önünüze sunan Rapidoogle, hızlı sonuç gösterimi ile deneyebileceğiniz bir alternatif.  </p>

http://www.rapidoogle.com/</a>

RapidoSearch
Google ile özel arama yapan bir diğer arama motoru da RapidoSearch. Özelliği ise Rapidshare ağının yanı sıra, torrent ve web üzerinde de girdiğiniz kelimeleri belirleyebilmesi.
http://www.rapidosearch.com/

RapidLibrary
En popüler Rapidshare arama motorlarından biri olan RapidLibrary, kategorilere göre arama ve doğrudan verilen linkin güncel olup olmadığını kontrol etme özellikleriyle kullanışlı bir servis sunuyor.
http://rapidlibrary.com/

OneClickFiles
Rapidshare’in yanı sıra MegaUpload ve diğer paylaşım sitelerinde de arama yapabilen OneClickFiles.com, tek bir dosyanın tüm parçalarını aynı linkte görüntüleyerek öne çıkmayı başarıyor.
http://www.oneclickfiles.com/

Rapidor
Sırtını büyük ölçüde FilesTube‘a yaslayan Rapidor da, göz atmak isteyebileceğiniz, yeni palazlanan alternatif dosya arama motorlarından biri.
http://www.rapidor.com/

QuickSearch
Bir başka Google tabanlı Rapidshare arama motoru olan QuickSearch.info, yaptığımız aramalarda diğer alternatiflerden farklı sayfalar sunarak sınıfı geçmeyi başardı.
http://www.quicksearch.info/

SharingEngines
Kapsamlı bir arama motoru SharingEngine. Eğer ne aradığınızdan eminseniz ve belirli bir dosyayı bulmak istiyorsanız, birçok farklı dosya paylaşım ağından sonuç görüntüleyen Sharing Engines‘i unutmayın.
http://www.sharingengines.com/

RapidshareData
Etiket sistemi ve dosyalar hakkında daha detaylı bilgiler sunması ile yer imlerinizde bulunmayı hak eden Rapidshare Data da, sonuçları boyut veya tarihe göre sıralandırabiliyor.
http://www.rapidsharedata.com/

FileCrop
Rapidshare ve Megaupload‘da arama yapabilen FileCrop’un kilit özelliği, dosyaların boyut aralığını sizin belirliyor olmanız. Böylece 20 MB’lık bir sürücü veya arkadaşınızın gönderdiği ancak adresini unuttuğunuz bir dosya için daha dar alanda verimli bir arama yapabilirsiniz.
http://www.filecrop.com/

kaynak: shiftdelete.net
.

C# Server İç (Internal) IP Alma

C#’ta server iç (internal) ip adresi alma:var ipAddress = Dns.GetHostEntry(Dns.GetHostName()).AddressList.FirstOrDefault(ip => i...… Devamını oku...