pentagram
1986 yılında kurulan Pentagram, 4 Şubat 2007′de Bostancı’da yaptıkları 20.Yıl Konserinin DVDsini ve albümünü çıkarıyor. Bu DVDnin tanıtım konseri 30 Mart 2008 Pazar günü yine Bostancı’da yapılacak.

Konser Saati: 18:00
Bilet Fiyatları: 23 YTL (ilk 1000 bilet 20YTL) (biletix)

  • İlk 1.000 bilet DVD hediyelidir. DVD dağıtımı etkinlik günü Bostancı Gösteri Merkezinden yapılacaktır.

1986 yılında kurulduklarında Türkiye’nin en çok tanınan heavy metal ve rock grubu olacaklarını tahmin ediyorlar mıydı bilinmez, ancak 21. yılının içindeki efsanevi grup 2007 yılı içerisinde 20. Yıl Konserleriyle seyircilerini sevindirdikten sonra bu eşsiz performansları bir DVD ve Canlı albüm ile taçlandırıyor:

Başta 4 Şubat 2007′deki, 6000 izleyicisi ile buluştukları Bostancı Gösteri Merkezi konseri olmak üzere, 20. Yıl Konserleri çerçevesinde onlarca konser veren grubun Dream TV desteği ve eski vokalistleri Ogün Sanlısoy’un da katılımı ile sergiledikleri muhteşem performans görülmeye değer.

30 Mart 2008′de bu konser DVD’sinin gala konserini yine Bostancı Gösteri Merkezinde verecek grubun hayranlarına bir de hediyesi var. Bu konser için bilet alan ilk 1000 kişiye konser günü 20. Yıl DVD’si hediye edilecek.

2007′de onlarca konser vererek en gencinden en yaşlısına tüm sevenlerini kendine bir kez daha hayran bırakan grubun sürprizleri bununla da bitmiyor.

İlk albümleri Pentagram ile beraber şu ana kadar çıkardıkları tüm albümler; Pentagram, Trail Blazer, Anatolia, Popçular Dışarı, Unspoken ve Bir albümleri 20. Yıl Konser DVD ve albümü ile beraber aynı zamanda raflardaki yerlerini alacak.

Vokalde Murat İlkan, gitarlarda Hakan Utangaç ve Metin Türkcan, bas gitarda Tarkan Gözübüyük ve davulda Cenk Ünnü ile beraber yoluna devam eden grup kariyerlerine 6 albüm, yüzlerce konser sığdırmış durumda. Son olarak 2002 yılında ‘BİR’ albümüyle hayranlarını selamlayan grup ile bizleri şaşırtmaya devam edecek gibi görünüyor.

kaynak:http://www.biletix.com/event.htm?id=JBGM2

C# Server İç (Internal) IP Alma

C#’ta server iç (internal) ip adresi alma:var ipAddress = Dns.GetHostEntry(Dns.GetHostName()).AddressList.FirstOrDefault(ip => i...… Devamını oku...