Sakarya Üniversitesi, Türkiye’de bir ilki başlatarak internet üzerinden 4 yıllık lisans eğitimi alma imkanını sunuyor. Üniversiteye yerleşemeyenler, mutlaka izlesin.

Evinizdeki veya iş yerinizdeki bilgisayarınızın başında, kendinizi iyi hissettiğiniz dilediğiniz saatte, üniversite eğitimi almak ister miydiniz? Sakarya Üniversitesi, uzun süredir verdiği bu hizmeti, geliştirerek daha fazla kişiye sunmaya devam ediyor. Önceleri önlisans programları ile başlatılan çalışma, daha sonra yüksek lisansa sıçradı ve artık, 4 yıllık lisans öğrencileri için de bu imkan hazır. Hem de Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği ve İnsan Kaynakları Yönetimi gibi, çağımızın en popüler mesleklerinin eğitimiyle.

Shiftdelete.Net, Endüstri Mühendiliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Harun Taşkın, Bilgisayar Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ümit Kocabıçak ve Endüstri Mühendisliği Öğretim Üyesi Gültekin Çağıl‘ a akıllara takılan soruları iletmiş. Yapılan röportajı buradan izleyebilirsiniz.

Eğer, ÖSYS’ye girmiş ama istediğiniz bölümü kazanamamışsanız, üniversite eğitimi için de olsa ayrılamayacağınız bir işiniz varsa veya memleketinizden ayrılmadan bu eğitimi almak istiyorsanız, Sakarya Üniversitesi’nin sunduğu uzaktan eğitim seçeneklerine mutlaka göz atmanızda fayda var. Detaylı bilgileri, http://www.uzem.sakarya.edu.tr adresinden öğrenebiliyorsunuz.

.

*shiftdelete.net sitesinden alıntıdır.
http://shiftdelete.net/internetten-muhendis-olabilirsiniz-6325.html

C# Server İç (Internal) IP Alma

C#’ta server iç (internal) ip adresi alma:var ipAddress = Dns.GetHostEntry(Dns.GetHostName()).AddressList.FirstOrDefault(ip => i...… Devamını oku...