fifa 2009 09 çıkış tarihi ekran görüntüleri resimler fotoğraflar

Fifa 2009 ‘un çıkış tarihi belli oldu. 14 Ekim 2008 gibi çıkacak. Bu sefer diğer fifalardan çok farklı olacağı söyleniyor. easport ilk defa fifa09 da nextgen teknolojisini kullanacak. Bu demek oluyor ki daha gerçekçi daha yüksek kaliteli bir fifa 09 bizi bekliyor.

Ama şöyle bir sorun da bizi bekliyor. daha önce orta seviyede bilgisayarlarda da çok rahat fifa oynanıyordu. fakat bu sefer o bilgisayarlarımız fifayı kaldırmayabilir.

“Electronic Arts, Fifa 09′un devrim niteliğinde özelliklere sahip olacağını çünkü bu zamana kadar yıllar boyunca aldıkları fikirleri sonunda hayata geçirmeyi başardıklarını ifade ediyorlar. Fifa 08′e göre 250′den fazla ek özellik eklendiğini ve oyuncu hareketlerinin gerçekçiliği anlamında 500′den fazla hareket eklediklerini belirtiyorlar. Grafiklerin next gen olacağını zaten biliyoruz fakat bu yüksek kalite grafiklerin PC’lerde kasmaması için, oyunun konsoldan port edilmeyip PC için ayrıca optimize edilip programlandığı açıklandı. Oyundaki menejerlik bölümünün de artık menejerlik oyunları kadar detaylı olacağını belirten oyun, takımların transfer sezonlarının kapanmasıyla yani Ekim ayında piyasaya çıkacak. Eğer herşey yolunda giderse bu sefer Fifa efsane bir oyun olarak karşımıza çıkacak gibi gözüküyor. “

Fifa09, Playstation 3, Xbox 360, Nintendo Wii, PC DVD, Playstation 2, Playstation Portable, Nintendo DS ve Mobile versiyonları ile piyasaya çıkacak.

işte fifa 2009′ un PC ve Xbox ekran görüntüleri…

PC


PS3 / XBOX360

C# Server İç (Internal) IP Alma

C#’ta server iç (internal) ip adresi alma:var ipAddress = Dns.GetHostEntry(Dns.GetHostName()).AddressList.FirstOrDefault(ip => i...… Devamını oku...